manicure Bielsko-Biała

Rodzaje Manicure Bielsko

1. Manicure biologiczny- stanowi więc brak, który kończy się bez użycia przedmiotów metalowych tj. cążki, aby zapobiec infekcji macierzy paznokcia. Na skórki paznokcia nakładamy preparat zmiękczający, a wtedy je zwalczamy za pomocą patyczka różanego. Pozostała kolejność wykonywanych działalności jest taka taż, jak dane wyżej.

2. Manicure mechaniczny- w przeciwieństwie do manicure biologicznego, skórki wybiera się przy wykorzystaniu metalowych przedmiotów tj. cążki, bądź robi się płytkę za pomocą frezarki. Uwaga! Wycinanie skórek sprawia, że rosną one dużo szybciej.

3. Manicure Spa- końcem tego sposobu jest nawilżenie i regeneracja. Dodaje on miękkość oraz elastyczność dłoniom. Manicure Spa różni się od innych form Manicure tym, że zabieg podejmuje się od kąpieli nawilżającej, która zmiękcza, odświeża oraz regeneruje skórę. Manicure Spa jest samotną spośród najbardziej relaksujących form spędzania czasu. Polecany jest osobom, które prowadzą stresujący styl życia.

4. Japoński manicure- Doskonale poprawia krążenie krwi. Zabieg ten polega na wmasowaniu pasty także na daniu pudru na płytkę paznokcia. Zabieg jest blisko pół godziny. Celem jest nabłyszczenie płytki paznokcia i nadanie odcieniu w kolorze perły o dobrym połysku. Idealny na paznokcie kruche oraz łamliwe Japoński manicure, jest świetny w treści odżywcze m.in. keratynę, witaminę A, E. Dla Pań, które chcą przez cały moment mieć efekt świeżych paznokci wykorzystywane jest przekazywanie zabiegu, co jakiś 2-3 tygodnie. Zapobiega rozdwajaniu i łamaniu się płytki, a ponadto dodaje sprężystości, elastyczności oraz jedwabnego połysku.

Manicure Bielsko-Biała

Recommended Posts

Leave a Comment